Agent Vanzari

Sector 4, România

 Scopul Jobului:

Agentul de vânzări va avea rolul crucial de a impulsiona vânzările pentru serviciile de software personalizat ale AZV Software, contribuind astfel direct la creșterea și succesul companiei pe piață.

Responsabilități Principale:

  • Generarea de noi clienți și dezvoltarea unei baze solide de clienți prin identificarea și atragerea de noi oportunități de afaceri.
  • Menținerea și întărirea relațiilor cu clienții existenți prin servicii excepționale și suport continuu.
  • Lucrul îndeaproape cu echipele de dezvoltare pentru a asigura că serviciile oferite satisfac cerințele clienților.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări; experiența în vânzarea de software sau produse tehnologice constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.

Compensație:

Salariu de bază plus un sistem de comision din vânzări, care recompensează performanța și dedicarea.